(x) BLOG (x) POVÍDKY (x) VIDEA

Po dlouhé době článek..

21. ledna 2010 v 18:14 | Danielle |  Aktuality
Ahoj,

po dlouhé době píšu něco na blog. Vím, moc sem nepřidávám, spíš se tady jen vykecávám a skutek utek. Jenomže, bohužel pro vás, já jsem už krapet jinde. Na lodi zvané FORUM. Takže se tento blog přemění asi na blog o celebritách a povídky zde budu dávat pouze jiných autorů, nebo hodnotit. Povídky jiných autorů pouze tehdy, když budou chtí svou povídku mít na mém blogu. ;-)

A abych nezapoměla, asi začnu dělat designy na přání, ale to není jisté. Já totiž nemám čas jenom na blog, ale i na jiné věci na internetu, takže mi promiňte. Hlavně je mi líto, že jsem alespoň s povídkou nezačala, ale to jsem celá já. :-(

Mějte se hezky,
Danielle.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sue Sue | Web | 25. ledna 2010 v 20:32 | Reagovat

Danielle!!!
To snad nemyslíš vážně! Speciálně tvůj blog jsem si zařadila mezi to minimum, které občas navštívím, protože na víc nemám čas, a ty tady napíšeš, že v podstatě končíš ještě dřív, než jsi začala?!? To se tak dlouho(!!!) zbytečně těším na tu úžasnou povídku, kterou jsi měla v plánu psát?!?
Dnešek byl naprosto šílený!!! A když jsem nemohla najít sešit, tak jsem se byla podívat dokonce i do mrazáku(!), jestli jsem ho tam náhodou nestrčila, když jsem si šla najít něco kloudného k jídlu, co by bylo poživatelné (oběd, co vařila na neděli mamka se nedá počítat!), ale přežila jsem to jakž takž ve zdraví. Ale tenhle článek mě totálně dorazil! :-( :'( Takže teď jsem nejen utahaná, ustaraná, s kebulí jak dýně z učení, blbá jak troky ale navíc i smutná!
Takže... moje milá mladá slečno kamarádko, copak s tím hodláte udělat?!

2 Danielle Danielle | 26. ledna 2010 v 18:34 | Reagovat

Sue,
velmi mne mrzí, že píšeš taková rozhořčená slova. Bohužel toto rozhodnutí je nezvratné. Jak mám mít čas ještě na psaní třetího příběhu, když teď sotva stíhám psát!? Píšu dva příběhy naráz, a to jeden díl vychází co druhý den, řekni mi, jak se mi tam má vlést ještě třetí?! Ale jestli tě potěší, tak povídku se pokusím napsat, ale jen co dopíšu ke zdárnému konci alespoň jednu z již výše zmiňovaných dvou příběhů.
Víc ti slíbit nemohu, opravdu nejsem mašina, do které si hodíš peníze, když náhodou stávkuje a pak jede dál. :-(
Aby toho nebylo málo, každý den jsem utahaná jako kotě. Sotva se vzmůžu na napsání dvou stránek, natož abych přemýšlela nad tím, že rozjedu další příběh (povídku). I kdybych sebevíc chtěla (což já chci).
ˇPromiň za tohle poněkud sálodlouhé objasnění situace, ale taková je realita. A tu (když píšu dva příběhy) já bohužel nezměním. :-(
Danielle

3 Sue Sue | Web | 26. ledna 2010 v 19:54 | Reagovat

Ahojky Danielle,
předně se ti omlouvám, že jsem ti napsala tak zbrklý a rozhořčený komentář. ;) Dneska jsem si uvědomila, že čekat na povídku není tak strašné jako třást se před hodinou ve které se má psát důležitá písemka (která se naštěstí nepsala) a rozhodně je to mnohem snadnější než strávit 15 hodin dne v práci.
Tím se vlastně dostávám k tvé odpovědi. Naprosto chápu, že nemáš čas. Já mám taky málo času na psaní. Budu naprosto nadšená, kdybys začala tu povídku psát, až některou jinou dopíšeš a ráda si na to počkám. :)
Měj se hezky.

4 Danielle Danielle | 28. ledna 2010 v 14:40 | Reagovat

Sue,
nemáš se za co omlouvat, je to pochopitelná reakce. :-) Před pár dny se mi v hlavě začal rýsovat nový nápad, který už má základ, ale nevím, kdy to napíšu. Chtěla bych "někdy" napsat i Harryho. ;-) Navíc se chci přihlásit do soutěže... ;-) Nechceš to taky zkusit? :-P

5 Sue Sue | Web | 31. ledna 2010 v 23:01 | Reagovat

Danielle, já teď nemám ani čas na psaní svých povídek... :D Ale... Čistě ze zvědavosti - znáš mě... :D Co je to za soutěž? :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama