(x) BLOG (x) POVÍDKY (x) VIDEA

Únor 2010

Překvapení!

22. února 2010 v 17:38 | Danielle |  Aktuality
Říkala jsem si, že by to chtělo změnu. Během deseti minut jsem upatlala něco, co se moc designu nepodobá, ale doufám, že mě za to moc nezkritizujete, i když bych si to zasloužila. Za tu hrůzu, kteru budete muset tak měsíc snášet na tomhle blogu. :-D
Jsem ráda, že Hellboy opět spustil svůj blog. Těším se na jeho novou povídku a taky jsem zvědavá, jestli bude psát tak dlouhé kapitoly jako u minulých (sice nedopsaných, ale nevadí :-D) povídek. Uvidíme, uvidíme.
Tak já se s vámi pro dnešek loučím a přeji vám krásný zbytek dne,
Danielle.
P.s.: okomentujte mi i úvod k povídce! :-D

Harry Potter a bitva o zářící údolí: úvod

22. února 2010 v 16:30 | Danielle
O čem tahle povídka bude? To se dozvíte, když kliknete na celý článek.

Rebelde (2/215)

6. února 2010 v 12:53 | Danielle |  Rebelde
Přináším vám další část, kterou jsem sem chtěla dát již včera, nevyšlo mi to. Jinak chystám nový design, sladěný do Rebelde, nevím, jestli do RBD (skupiny) nebo Rebelde (seriálu). Tak tady je ta část, tato epizoda představuje další postavy a ani jeden z dvou hlavních párů se zatím nesetkal. Na to si ještě budete muset počkat. Vím, že ty první díly nejsou nic moc, ale pak je to čím dál lepší a lepší. (na to, kolik to má dílů).

Capítulo 2Rebelde (1/215)

4. února 2010 v 17:25 | Danielle |  Rebelde
Tento seriál sleduji na tv doma, a podle mě je skvělý. Mezi hlavní hrdiny patří i Dulce María. Přináším vám první část, která bohužel není ve slovenštině (na YT je tento seriál teprve od 60. dílu) ale ve španělštině. Je to skvělý seriál plný humory, lásky, akce, slz. Je tam všechno, co ve většině seriálů nenajdete.

Capítulo 1
ŽIVOTOPIS

4. února 2010 v 16:59 | Danielle |  Dulce María
Zřejmě nikdo z vás Dulce Maríu nezná, ale to, že je to velmi slavná osobnost (které je 24. let) a je to jedna z těch celebrit, co si na nic nehraje a není nafoukaná. Navíc má ve světě jméno...

Povolání: Herečka, zpěvačka
Věk: 24
Datum narození: 6. 12. 1985
Místo narození: Mexico City, Mexiko
Znamení: Střelec
Výška: 157 cm
Členka skupiny: RBD

Životopis

Dulce María Espinoza Saviñón se narodila 6.12.1985 v Mexico city.Někdy jí říkají Pebbles.Měří 165 cm.Ráda vaří. Před Clase 406 byla členkou hudbení skupiny Jeans.Studovala hudbení školu. Má jednu sestru.

Svou první TV roli dostala už jako maličká holčička v pořadu Chiquilladas. V roce 1993 vystupovala v pořadu El club de Gaby.O rok pozdějí se objevila v Quimera.Ve svých deseti letech se poprvé objevila v telenovele Retrato de Familia a ještě v tento rok v serialu Alondra. V roce 1996 dostala roli v El vuelo del Aguila. Za dva roky dostala už o něco větší roli a to v telenovele Huracán. V roce 1999 dostala zatím jednu ze svých největších rolí v telenovele Nunca te olvidaré.

Ve stejném roce si také zahrála ve svém prvním filmu s názvem Inesperado amor a dále v novele Infierno en el paraiso. Rok 1999 ukončila serialem DKDA :Suenos de Juventud. Rok 2000 jí přinesl roli ve filmu Bienvenida al clan a v telenovelách Primer amor... a mil por hora, Siempre te amaré, Locura de amor. Za rok se objevila v serialu El juego de la vida. V roce 2002 dostala velkou roli v teen novele Clase 406, kde se po několikáté setkala s Anahí a poznala tu své další dva budoucí kolegy - Christiana Chaveze a Poncha Herrera, se kterým nakonec jak v telenovele tak i ve skutečném životě v době Clase 406 chodila.

Za dva roky dostala roli spolu s Anahí, Christianem, Ponchem atd. v teen novele Rebelde. Po Clase 406 se s Ponchem rozešla, ale právě Rebelde je opět svedlo do hromady a znova obnovili svůj milostný vztah. Byli krásná dvojice. Během Rebelde Dulce María změnila až radikálně svůj vzhled, z klidné brunetky se stala červenovlasá dračice. Tahle image se jí hodila pro roli Roberty v Rebelde. Během této teen novely se stala členkou skupiny RBD, kterou tvořila hlavní šestice Rebelde (mezi nimi Dulce).

Během třetí série Rebelde se Dulce rozešla s Ponchem. Po nějakém čase začala chodit s fotbalistou jménem Memo Ochoa. Ale s tím se bzry také rozešla. Odjel ze země a Dulce zůstala opět sama. Dulce María jakožto i textařka, napsala písen k serii RBD:La familia s názvem Quiero poder,kde hrají všech šest.

Tak zní životopis na osobnosti.cz, akorát je tady pár nepřesností. Například, že skupina RBD se dávno rozešla.

Moc pěkné video.

4. února 2010 v 16:50 | Danielle
Hola,
cómo estás? Yo muy bien. :-D Asi nikdo nechápe, co to tu melu za nesmysli, ale já jsem momentálně (aspoň už rok a půl, ale poslední půlrok to vyvrchlilo) totálně zblázněná do španělštiny, latino hudby a všeho kolem. Mimochodem, znáte skupinu D nash? Tak to se připravte, že ji poznáte, protože zrovna písnička od nich je v tomhle velice pěkně uděláném videu z Final fantasy. Kdo ty filmy nezná, asi ho to nebude zajímat. Tady je to video: