(x) BLOG (x) POVÍDKY (x) VIDEA

Leden 2013

Recenze aneb mé dojmy číslo jedna

21. ledna 2013 v 19:59 | Danielle
Tak rozhodla jsem se začít recenzí již tento týden. Všechno, co bude v tomto článku se týká pěti anime, co sleduji. Týká se to dílů, co byli tento týden odvysílány. A vlastně když tak přemýšlím, moje recenze budou jen o anime. A proč ne, ty stejně asi nikdo nedělá, takže je to tak trochu novinka.

Ještě dodatek, spíš než recenze jsou to moje dojmy z dílu, co se tam stalo a co si myslím že bude dál.

Od této neděle... Recenze.

21. ledna 2013 v 15:27 | Danielle |  Blog

Přemýšlela jsem, co dát na blog, něco co tady není a opravdu tento blog oživí. A pak mě to napadlo... Recenze! Jelikož sleduju zhruba deset seriálů, každý týden bude jedna recenze, kde bude všechno. Jak se mi tento díl líbil, a další.
Co se týče povídek, píšu jenže mám toho nějak víc. Možná si toho moc nabírám, možná. Když vezmu v potaz, kolik toho mám... No, málo toho není. Ale snažím se.
Tento týden bych chtěla přeskočit Vděčnost a dát Jedinečně odvážnou. Dlouho nebyla a vím, že hodně z vás má tuto povídku na prvním místě.
No, tak to by bylo ode mě asi všechno. Sama nevím, co mám tady ještě dávat. Povídek mám pomálu, vzhledem k tomu že píšu i můj originální příběh, který ale tady nezveřejním. Jestli se mi to podaří dopsat, chtěla bych to někam poslat.
No, popravdě už nevím, co do tohohle článku strčit. Máte nějaké otázky? Na blog, povídky, na mě? Cokoliv? Záleží hlavně na vás, co tady bude. Tak si říkejte, co komentářová povídka?
Nechci, aby to tu vázlo, když povídky moc nepřidávám.
Upřímně, když to sečtu - každý týden 10 dílů mých oblíbených seriálů, plus píšu knihu, píšu povídky a v neposlední řadě taky dělám do překladů. Možná jsem si toho nabrala moc, možná taky ne. No to nevadí, nehodlám skončit ani s jednou z výše uvedených věcí.
Asi půjdu zase chvíli psát. Chtěla bych vám udělat radost a brzy přidat něco dalšího. S velkou pravděpodobností tady dám i nějakou jednorázovku, pokud mě nějaká napadne.
Takže, pokud něco tady chcete aby bylo, krom povídek, jen mi to napište pod tento článek. Pokud bude váš nápad zrealizovatelný,...
I když si nemyslím, že pod ty moje bláboly, které beztak nikoho nezajímá někdo něco napíše.
Myslím, že jsem snad překonala rekord vykecávacího článku...
P.S.: Vysvědčení se blíží, taky se na to netěšíte?

Nechci tě ztratit - 17. kapitola

14. ledna 2013 v 13:10 | Danielle |  Nechci tě ztratit
Tak rychle jsem ještě žádnou kapitolu nedopsala :-)


N - e - M - o - C

14. ledna 2013 v 13:09 | Danielle |  Aktuality

Mám pro vás smutnou zprávu, i když pro vás asi dobrou. Jsem nemocná. Celý týden budu doma, takže budu mít hodně času na psaní. Celý den v posteli nevydržím, takže určitě bych měla pár povídek během týdne dát...
No, tak snad se brzy dočkáte Jedinečně odvážné, chtěla bych se k ní během tohoto týdne dostat... Nic neslibuju, pokud mi to vyjde, tak bude tento týden. Vypadá to celkem slibně... Ale nic neslibuju, opravdu jen možná, jelikož mi moc do zpěvu není, ale zase nemám co dělat...

Nechci tě ztratit - 16. kapitola

11. ledna 2013 v 14:34 | Danielle |  Nechci tě ztratit
A je to tady, po velmi dlouhé době :-) omlouvám se všem, kdo museli na tuto povídku tak dlouho čekat :-)


VELKÉ sorry

11. ledna 2013 v 14:32 | Danielle |  Aktuality

Moc se omlouvám, že tady nic dlouho nebylo. Opravdu jsem neměla čas. Je mi to líto. Radši už nic nebudu slibovat, pak to zase nedodržím a vy se naštvete. Takže odteď budu hlásit kdy kapitolka jen, když ji dopíšu. Kapiš?
Nicméně se mi povedlo nějakým záhadným zpsobem dopsat kapitolku k NTZ, takže ji hned vložím...
Doufám, že nejste moc naštvaní, mám vás ráda a nechci aby jste kvůli tomu, že nestíhám přestali sem chodit...
Nějaké oživení blogu, co nezabere moc času, nějaký nápad?