(x) BLOG (x) POVÍDKY (x) VIDEA

Povídky

Povídky

3. ledna 2010 v 14:33 | Danielle

Hlavní postavy: Harry Potter, Severus Snape, Voldemort, Ginny Weasley, Hermione Granger a další..
Páry: Harry Potter/Hermione Granger, Severus Snape/Ginny Weasley
Vedlejší postavy: Ron, Fred, George, Arthur, Molly Weasley..
Období: sedmý ročník, knižně v době kdy se Harry dostal bezpečně k Weasleyovým..
Summary: Severus Snape.. Neexistuje člověk, kterého by Harry nenáviděl víc. A teď je tady, u Weasleyových a Harry není zrovna nadšený. Nedokáže pochopit, proč mu chtějí pomoci potom, co zabil Brumbála.. I Hermiona, jeho nejlepší kamarádka je na JEHO straně! Ale vše je vážnější, než se na první pohled zdá. Když Voldemort Severuse najde, bude muset s ním bojovat o zářící údolí, nejmocnější "věc" ve světě čar a kouzel. ALE.. Co když údolí získá a Harryho největším problémem nebude Severus ale neporazitelný Voldemort? A co když při tom všem zjistí, že cítí k Hermioně něco, co rozhodně není jen přátelství?
Varování: Žádné
Stav: Rozepsaná


Hlavní postavy: Draco Malfoy, Hermione Granger, Harry Potter, Ginny Weasley, Tom Rojvol Raddle (Voldemort) a další..
Páry: Draco Malfoy/Hermione Granger, Harry Potter/Ginny Weasley
Vedlejší postavy: Lucius Malfoy, Bellatrix Lestrange, Albus Brumbál, Madame Pomfrey, Grabbe, Goyle, ...
Období: pátý rok
Summary: Hermiona nastupuje se svými nejlepšími přáteli, Ronem a Harrym do pátého ročníku v bradavicích. Velmi ji překvapí Dracovo záhadné chování, které se vůči ní změnilo a i její city k němu jsou jiné. Draco se jí snaží vyhýbat ... Ale proč? Co za tím vězí? Jakou roli v tomto tajemství sehrává Pán zla a proč Draco nenávidí svého otce? To a mnohem více se dozvíte, když si přečtete tuto povídku.
Varování: Žádné
Stav: Rozepsaná
Hlavní postavy: Draco Malfoy, Hermione Granger
Vedlejší postavy: Ginny Weasley, Blaise Zabini, Levandule Brownová, Cho Changová, Lenka Láskorádová, Neville Longbottom, Fred a George Weasleyovi..
Páry: Draco Malfoy/Hermione Granger
Období: sedmý ročník
Summary: On je odvržený. Ona byla pověřená úkolem chránit ho. I když se dříve nenáviděli, teď je všechno jinak. Musí ho chránit, zjistit, kdo jde po pětici studentů a zajistit spravedlnost.. Jenže vše je možná složitější, než se zdá. Co když se do toho všeho zapletou city, které mezi oběma narůstají a ohnivý pohár, do kterého někdo hodil jeho jméno? A co když soupeří se stejnými školami, jako před třemi lety?
Varování: Žádné
Stav: Rozepsaná
Hlavní postavy: Draco Malfoy, Danielle Thomas/Malfoy
Vedlejší postavy: Lucius Malfoy, Raquel Thomas, …
Páry: Je jich hodně, v postatě později míchanice vztahů mezi Dracem, Harrym, Levandulí, Ronem, Hermionou, Danielle, Blaisem a Pansy.
Období: 1 - 7 ročník, později i po skončení školy
Summary: Co když zjistíte, že celý váš život byla jen jedna velká lež? Co když zjistíte, že vaše matka lhala a zatajila vám, že vaším otcem je vysoce postavený člověk a že muž, kterého jste celý život považovali za svého rodiče je vlastně úplně cizí osoba? Danielle Thomasové se přesně toto stalo. Již od narození byla, stejně jako její sestra Raquel, obdařená magickými schopnosti, ačkoliv ona měla přeci jen jednu schopnost navíc. Dar vidění. I když tento dar Danielle bude využívat, nezastaví to její blížící se budoucnost, která se po dvou letech utíkání a schovávání stejně ukáže jako reálná. Nyní se musí naučit, jak se chovat vybraně, elegantně a dokonale a zároveň přežít ve světě plném bohatých a snobských supů, kteří jsou schopni pro pokračování čistokrevné linie udělat cokoliv…
Varování: Žádné
Stav: Rozepsaná

Hlavní postavy: Draco Malfoy, Mary Anastacia Loomgard
Vedlejší postavy: Pansy Parkinson,..
Páry: Draco Malfoy/Mary Anastacia Loomgard
Období: 7. ročník
Summary: Mary Anastacia Loomgard, americká dívka nastupuje do sedmého ročníku čar a kouzel v Bradavicích. Po válce se smrtijedy, která se nedotkla ameriky, postupem času zjišťuje, jaké vztahy panují mezi studenty. Jeden z nich je pro ni však nesnesitelný - Draco Malfoy.
Varování: Žádné
Stav: Rozepsaná

 
 

Reklama